Rekonstrukce Sokolovny - pokračování prací

Projekt "Sokolovna" (základní informace o projektuúspěšně pokračuje i v roce 2014. Byly odstraněny příčky, podlahy, vnitřní omítky, jeviště. V současné době probíhají izolační práce, zdění nových dispozic a přípravy na výkon řemesel (elektrika, vodo-topo).

Termín dokončení je stanoven na 30.8.2014 a celkové náklady by neměly překročit částku 10 mil. Kč. Součástí rekonstrukce je i výměna zdroje vytápění na tepelné čerpadlo typu země – voda. Zdrojem tepla budou tři 130 metrové zemní vrty. Projekt byl podpořen ze Státního fondu životního prostředí.

 

 

Rekonstrukce Sokolovny - pokračování prací II.

(stav k 16. 4. 2014) Je dokončeno zdění nových dispozic, nového jeviště a řemesla (elektrika, vodo-topo). Probíhá výměna okenních výplní a zdění vnitřních omítek. Započala taktéž výstavba rozšíření sokolovny v zadní části. Práce probíhají dle harmonogramu prací a dle finančního rozpočtu.

 

Rekonstrukce Sokolovny - pokračování prací III.

(stav k 29. 7. 2014) Rekonstrukce a zateplení objektu Sokolovny probíhá dle časového harmonogramu a termín předání stavby  - 31.8. 2014, by měl být splněn. V současné době jsou hotovy veškeré dispoziční změny, podlahy a sítě, dodělávají se obklady a dlažky, sádrokartony, střecha a venkovní odvodnění. V září proběhnou úpravy venkovního prostranství, zkušební provoz tepelného čerpadla a montáž vybavení. V první polovině října je naplánováno slavnostní otevření s cimbálem.

 

 

Více fotografií naleznete ZDE.

 

Informace, oznámení

Otevírací doba odpadového centra:
Pondělí: 8.30 17.00
Středa: 8.30 17.00
Sobota: 8.00 12.00
Facebook – Hošťálková
Facebook – Hošťálková žije
NEJBLIŽŠÍ AKCE
Rozvojová strategie obce
Kamenolom
Kontakty