Vážení čtenáři,

Klikni pro zvětšení

Sdružení přátel Jaroslava Foglara (které s Karavanou snů navštívilo naše děti v zámku v roce 2013) pořádá po loňském úspěchu prvního ročníku opět bezplatnou čtenářskou soutěž. Jmenuje se Read Me a je určena pro děti do 15 let. Začíná již v pondělí 10. března. Hlavní cenou je elektronická čtečka knih, na všechny však čeká zábava a poučení, diplom a drobný dárek. Více informací na: www.iklubovna.cz/readme nebo v následujících pravidlech soutěže:

 

 Pravidla soutěže Read Me

 1.      O co v soutěži jde?

Read Me neboli Čti mě. Tato bezplatná soutěž je určena nejen čtenářům, kteří hledají tipy na zajímavé knížky nebo by si je rádi četli na nové čtečce, ale i těm, které čtení moc nebaví a chtěli by vědět, co se v knihách vlastně děje. Prostřednictvím 15 úkolů se seznámíš s 15 knihami pro děti a mládež: staršími i moderními, českými i zahraničními, dobrodružnými i zábavnými. Při plnění úkolů si vyzkoušíš, co postavy z příběhů zažily, na vlastní kůži.

Soutěž pořádá Sdružení přátel Jaroslava Foglara s cílem rozvíjet smysluplnou volnočasovou činnost dětí a mládeže. 

 

2.      Přihlášení

Přihlásit do soutěže se může každý, komu v průběhu soutěže bude méně než 16 let. Chceš-li se soutěže zúčastnit, přihlas se na stránce iklubovna.cz/readme, kde nalezneš odkaz na jednoduchý formulář k vyplnění. 

Přihlásit se můžeš i po zahájení soutěže, nemohou ti ale být hodnoceny již vypršelé úkoly.

 

 3.      Průběh

Každý den počínaje 10. březnem 2014 a 25. březnem 2013 konče bude v 6:00 ráno (tolerance +- 60 minut) vyvěšen na webu iklubovna.cz/readme nový úkol. Objeví se v přehledové tabulce s úkoly i jako samostatný článek. Možnost odeslání řešení či zprávy o plnění je do 24 hodin od vydání úkolu (přesný čas vydání bude uveden v tabulce).

Příklad: Úkol bude zveřejněn ve středu 6:20, můžeš tedy posílat řešení do čtvrtka 6:20.

Úkoly budou různého typu a zaměření. To, jak dobře je splníš, bude ohodnoceno body (maximum, které můžeš získat bude u každého úkolu uvedeno). Řešení, zprávy o plnění a nejlépe i fotky odesílej na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Úkoly plníš sám, není-li ve znění úkolu uvedeno jinak. Dáváme ti důvěru, že všechny budeš čestně plnit tak, aby ani nejmenší pochybnost či výčitky svědomí nemohly pokazit tvou radost z výhry.

 

4.      Hodnocení a vyhlášení

Hodnocení jednotlivých úkolů bude bude zveřejněno nejpozději do čtyř dnů od uzavření úkolu (například úkol vydaný ve čtvrtek v 6:00 je možné plnit do pátku 6:00 a nejpozději  v úterý ráno se dozvíš, na kolik bodů jsi jej splnil). Body budou zapisovány do tabulky přihlášených účastníků. Konečné pořadí bude vyhlášeno 26. března 2013 večer.

Ceny budou známy již během soutěže (půjde o elektronickou čtečku knih, komixy, knihy, deskové hry apod.) a výhercům budou zaslány do 15. dubna (pokud při přihlašování neuvedeš adresu, ozveme se, abys nám ji napsal a my ti mohli poslat cenu). Každý účastník, který nám napíše svou adresu a splní apoň jeden úkol, obdrží po skončení soutěže obálku s diplomem a malou cenou.

 

Informace, oznámení

Vzhledem k aktuálně probíhající inovaci stránek obce, jsou aktualizovány jen nejnutnější a povinné informace. 

Otevírací doba odpadového centra:
Pondělí: 8.30 17.00
Středa: 8.30 17.00
Sobota: 8.00 12.00
Facebook – Hošťálková
Facebook – Hošťálková žije
NEJBLIŽŠÍ AKCE
Rozvojová strategie obce
Kamenolom
Kontakty