Firmy v obci

Firmy v obci

Auxilium, o.p.s. Poskytujeme sociální poradenství pro rodiny se zdravotně postiženými dětmi. Zajišťujeme osobní asistenci pro děti a osoby se zdravotním postižením, odlehčovací služby, klubové a rehabilitační aktivity. Nabízíme půjčovnu kompenzačních, rehabilitačních a stimulačních pomůcek a literatury.
Bar Vinárna Provoz baru s nabídkou pizzy, zmrzliny, stáčených sudových vín, točené limonády a dalších nápojů. Kontakt: 739 050 418, 777 069 460
Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü Nabízíme pravidelné veřejné meditace, literaturu o buddhismu a pořádání přednášek českých a zahraničních učitelů. Zaměřujeme se také na kurzy a výstavy umění tibetského buddhismu. Naším cílem je zprostředkování Buddhovo učení na úrovni Diamantové cesty. Vyučujeme metody práce s myslí a další.
Carbonex, spol. s r.o. Výroba lisovaných tablet z dřevěného uhlí. Prodej dřevěného uhlí.
COOP JEDNOTA Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem potravin a průmyslového zboží. Prodáváme uzeniny, pečivo, mléčné výrobky, alkoholové i nealkoholové nápoje, ovoce, zeleninu a sušenky. Nabízíme masové konzervy, mražené potraviny včetně zmrzlin, drogistické výrobky a potravu pro zvířata
Cykloservis ZS Team Prodej a servis jízdních kol, sportovních potřeb a doplňků. Skládání kol na zakázku. Sortiment zahrnuje silniční i horská kola MTB, trek a kross kola, dětská kola, elektro kola, dětské tříkolky a koloběžky, odrážedla a další. Nabídka raket na squash a tenis.
Daniel Šabršula Provádím opravy hodin, hodinek a klenotů. Kontakt: 571 442 597
DiMOO, s.r.o. Výroba kožených, koženkových a textilních komponentů a doplňků interiérů osobních automobilů. Nabídka hlavic a manžet řídících pák, rukojeti ruční brzdy, slunečních clon, loketních opěrek, bočních výplní dveří, palubních desek a další.
Dobrakola.cz Internetový prodej jízdních kol, cyklistických potřeb a oblečení. Sortiment zahrnuje silniční i horská kola MTB, trek a kross kola, dětská kola, elektro kola, dětské tříkolky a koloběžky, odrážedla a další. Nabídka raket na squash a tenis.
Dušan Husička Zabývám se pilařskou výrobou a impregnací dřeva. Kontakt: 604 331 128
Framun, s.r.o. Nabízíme výrobu ventilátorů, příslušenství ke kotlům, průmyslové udírny a konvektomaty.
H + I TRADING COMPANY, s.r.o. Nabídka plynových kondenzačních kotlů s plynulou regulací výkonu a regulovatelných průtokových ohřívačů. Prodáváme nabíjecí zásobník s integrovaným protiproudým výměníkem, čerpadlem a regulací. V našem sortimentu najdete solární sestavy k ohřevu teplé vody nebo ochranné a čistící kapaliny.
HT DVEŘE - Bezpečnostní dveře Specializujeme se na prodej, montáž a servis bezpečnostních dveří do bytů, rodinných domů a komerčních prostor. Za kvalitu produktů mluví pozitivní zkušenosti a recenze stovek domácností a firem z celé České republiky. Můžete se přijít podívat na kompletní sortiment produktů na naši prodejnu.
Ing. Jiří Krchňák Zabývám se vývojem, údržbou ekonomického softwaru pro účetnictví, skladovou evidenci i prodejny. Zajišťuji servis výpočetní techniky. Instaluji PC, sítě, připojení na internet. Nabízím zálohování a obnovu dat po havárii, tvorbu webových prezentací, údržbu softwaru a hardwaru.
Ing. Josef Galetka Provádíme stavební projekční činnost a rozpočty. Kontakt: 571 442 384,  736 775 032
Ing. Petr Žamboch Nabízím odhadování cen lesních pozemků, poradenství v lesním hospodářství, nákup lesních pozemků, obchod se dřívím.
INPO, spol. s r.o. Zabýváme se výrobou zápustkových výkovků. Výrobky dodáváme výrobcům automobilů a jejich subdodavatelům. Zajišťujeme technologie strojního opracování a provádíme finální opracování výkovků. Disponujeme laboratoří pro analýzu vstupních materiálů a výstupních výkovků, detekcí trhlin Tiede.
Jan Ostřanský Provádím zednické práce všeho druhu, zateplování budov a fasád.
Jan Wagner - Truhlářství Zajišťuji zakázkovou výrobu nábytku na míru - interierové posuvné dveře, kuchyně, vestavěné skříně. Vyrábím také kancelářský nábytek, předsíně a šatny, obývací a dětské pokoje, ložnice, postele, sanitární nábytek, originální dekorace a další specifický nábytek dle přání zákazníků.
Jan Žamboch - stolařství Zabýváme se výrobou nábytku a zpracováním dřeva. Provádíme montáže schodišť. Nabízíme interiérový nábytek a vchodové či interiérové dveře. Vyrábíme jak jednotlivé díly tak i kompletní sestavy. Zajišťujeme 3D vizualizace celého interiéru.
Jana Ščotková Nabízíme klasickou regenerační masáž, medovou detoxikační masáž, indickou antistresovou masáž hlavy, masáž obličeje a dekoltu teplými lávovými kameny, masáž celého těla teplými lávovými kameny, breussovu masáž, tradiční thaiskou masáž nohou, masáž proti celulitidě, dornovu metodu a další.
Jarmila Kaňáková Zabýváme se maloobchodním prodejem řezaných, hrnkových či sušených květin. Dále nabízíme dárkové předměty, drobný textil a galanterii. Kontakt: 731 102 633
Jaromír Jakubík Nabízíme rekvalifikační kurzy v oblasti CNC obrábění. Poskytujeme poradenství ve strojírenství. Kontakt: 603 731 767
Jaromír Uhřík Zabývám se výrobou reklamních předmětů a potiskem opasků. Nabízím textilní, kožené a reklamní opasky, kožené a tesařské brašny.
Jaroslav Bártek Nabídka hudebního vystoupení na svatbách, rodinných oslavách i večírcích.
Jiří Pončík Nabídka zednických prací. Kontakt: 737 844 762
Jiří Staněk - Hruška Prodej potravin, masa, uzenin, drogerie, spotřebního zboží, tabákových výrobků, ovoce a zeleniny. Pořádáme pravidelné letákové slevy a soutěže pro naše zákazníky. Nabízíme sezónní dekorativní předměty, oblečení, hračky či kuchyňské potřeby.
Josef Filák Výroba a prodej čerstvého masa, masných výrobků a krajových specialit. Vyrábíme jak měkké výrobky, tak trvanlivé salámy, vařené výrobky, uzená masa a nechybí ani speciality a studená kuchyně. Novinkou jsou bezlepkové výrobky. Síť vlastních prodejen ve zlínském, jihomoravském a olomouckém kraji.
Josef Galetka Zabývám se zpracováním individuálních kompletních projektů rodinných domů, garáží, pergol a altánů, oplocení. Dále nabízím zpracování položkových rozpočtů, inženýrskou a poradenskou činnost ve výstavbě, stavební dozor. Kontakt: 604 440 439, 604 472 100
KÁMEN KwR KOVÁŘ, s.r.o. Vyrábíme a prodáváme betonové prefabrikáty pro vnitřní i venkovní použití. Nabízíme ploty, tvárnice, krby, grily, obklady, zahradní architekturu jako vázy, truhlíky, pískoviště, montované stavby jako garáže, přístřešky, pergoly a městský mobiliář. Nabízíme celou škálu produktů v jednotném vzhledu.
Karel Hradil Provádíme opravy zahraničních i tuzemských vozidel včetně diagnostiky vozů přes PC a přípravy na STK. Dále pak nabízíme pneuservis, montáže tažných zařízení, výměny autoskel, karosářské práce, svařování či svařování hliníků. Kontakt: 603 905 983, 605 944 791
KŮŽE, společnost s ručením omezeným Vyrábíme postroje na koně, chomouty, podklady, darmovisy, opratě, jezdecké uzdy, vazáky, deky a podocasníky. Nabízíme sedla, obojky na krávy, vodítka pro psy, pracovní rukavice, ochranné pomůcky, brašny, myslivecké potřeby, otěže a ohlavy. Prodáváme sněžnice, potřeby pro hovězí dobytek a další.
KwR Kovář, s.r.o. Provádění vulkanizace pryže na kovové povrchy včetně kovoobrábění a zajištění zámečnické výroby. Nabídka manžet a prachovek, silentbloků, pogumovaných tyčí, kol i kroužků. Výroba kotevních objímek, forem pro pryžové či plastové výrobky, výrobou a obnovou kovacích vložek, opracování svařenců.
Levná reklama - Alena Swěntá Zabýváme se gravírováním. Nabízíme laserové značení, propagační a dárkové předměty, dřevěné podtácky, vizitky či ozdoby, reklamní hodiny, záložky, klíčenky, dveřní štítky, cedule, visačky, psí známky a medaile.
Libor Staněk Nabídka instalatérských, zakázkových a stavebních zámečnických prací. Výroba i montáž ocelových konstrukcí a potrubních rozvodů. Kontakt: 603 277 035
Libor Tégl Provádím opravy zahraničních i tuzemských vozidel. Zajišťuji diagnostiky vozů přes PC včetně přípravy na STK. Kontakt: 604 311 125
Lukáš Vítek Provozuji nahrávací studio. Zajišťuji ozvučování menších koncertů, večírků, seminářů nebo školení. Provádím opravy počítačů a serverů, návrhy, IT poradenství. Nabízím grafické služby. Specializuji se na převody fotografií, negativů a diapozitivů do digitální podoby.
Marek Londa Nabízím montáže suchých staveb, sádrokartonu a kartonových podhledů. Realizuji drobné dřevěné stavby, altány, pergoly a podbití. Kontakt: 603 220 119
Marek nábytek Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, především kuchyňských linek a vestavěných skříní. Nabízíme také obývací sestavy či koupelnový a kancelářských nábytek. Ke kuchyním vypracujeme výkresy pro rozvod vody, odpadů, elektriky a přívodu plynu. Návrhy a realizace interiérů.
Martin Němeček Provádění školení prodejních dovedností, telefonování, vyjednávání, asertivity a odborných znalostí realitního makléře. Nabídka mystery shoppingu.
Martin Němeček Nabídka úklidových prací, čištění koberců, aut, sedaček a hrobů. Vyčištění koberce od pevných i vsáklých nečistot, ruční mytí a impregnace plastových částí, vysátí interiéru a kufru a extrakční čištění sedadel, stropů a všech čalouněných částí.
Martin Němeček Poskytování služeb v oboru bezpečnosti práce a požární ochrany včetně koordinátora BOZP na staveništi. Nabídka revizí hasicích přístrojů a hydrantů.
Matousv.cz Internetový prodej osobních ochranných pracovních pomůcek jako jsou elektrikářské, zámečnické, lesnické a revírnické brašny, brašny pro průvodčí, opasky, chrániče, kamaše, rukávníky a zástěry pro svářeče, zástěry pro kováře a podobně.
Matouš Vlček Výroba a prodej osobních ochranných pracovních pomůcek jako jsou elektrikářské, zámečnické, lesnické a revírnické brašny, brašny pro průvodčí, opasky, chrániče, kamaše, rukávníky a zástěry pro svářeče, zástěry pro kováře a podobně.
Maysaa Nabízím kurzy moderního orientálního tance a zumby. Zaměřuji se také na vystoupení. Kontakt: 725 675 047
MCR Technology, s.r.o. Zabýváme se výrobou kovových součástek a obráběcích dílů a šedé litiny. Nabídka 3D měření. Výkonné spektrum zahrnuje opracování odlitků na klasických a CNC řízených karuselech (svislých soustruzích) a na CNC řízených obráběcích centrech s následným dalším opracováním na vrtačkách.
Milan Šabršula Nabídka čalounických prací. Provádím opravy veškerého čalounického nábytku. Zajišťuji výrobu všech druhů matrací včetně zdravotních, čalounění dveří a auto-moto čalounění.
MILIMALA Provádíme šití dekoračních bytových doplňků, laserové řezání a gravírování, výrobu razítek, štítků, jmenovek a dřevěných ozdob.Internetový prodej dekoračních bytových doplňků, štítků, jmenovek, razítek a dřevěných ozdob. Nabízíme knoflíky, visačky, vizitky a prostírání.Internetový prodej dekoračních bytových doplňků, štítků, jmenovek, razítek a dřevěných ozdob. Nabízíme knoflíky, visačky, vizitky a prostírání.
Miroslav Rájek Zabýváme se chovem skotu a ovcí. Nabídka těžby a přibližování dřeva v těžko dostupných terénech. Kontakt:  605 434 676,  571 442 062
Mojmír Vraj Provozování autoservisu a pneuservisu. Nabídka mechanických a karosářských prací pro osobní a dodávkové vozy, přípravy a provedení STK. Kontakt: 777 945 881
Mynetcar.eu Prodej předehřevu pro motory, pneumatik, disků a příslušenství pro automobily. Nabízíme letní i zimní pneumatiky, autoalarmy, sněhové řetězy, plechové či hliníkové osobní disky, šrouby ke kolům. Dodáváme také ohřevy sedadel, nabíječky baterie, povinnou výbavu automobilů, provozní kapaliny a další.
Oldřich Zbranek Nabídka truhlářských prací. Kontakt: 605 703 955
Petr Machala Provádím opravy obuvi, brašen, tašek a batohů. Zajišťujeme broušení nůžek. Prodáváme tkaničky, obouvací lžíce, stélky do obuvi a klíčenky.
Podlahářství Oldřich Matula Provádím pokládky, lepení a montáže podlahových krytin. Zabývám se pokládáním PVC podlah, parket, zátěžových koberců, plovoucích podlah a třívrstvých podlah. Nabízím i renovace parket, vyrovnávací hmoty UZIN, lepení korku a čistých prostor. Kontakt: 571 442 896,  603 109 554, 775 109 554
Rekreační areál NA TROJÁKU Nabízíme ubytování, hotel kapacita 95 míst, až 5 lůžkové pokoje, apartmány. K dispozici je restaurace, squash, bowling, sauna, solárium, vnitřní i venkovní bazén. Oslavy, svatby, firemní akce, školení. Školy v přírodě, cykloturistika, poblíž Hostýn. Bowling Na Trojáku - herna bowlingu je vybavená nočním barem, dvěma bowlingovými dráhami a dalšími populárními "Pubs" hrami jako billiár, kulečník, stolní fotbal, šipky či airhokej. Kapacita každého baru je cca 45 míst, jeden je kuřácký a druhý nekuřácký. Sport centrum Na Trojáku - Provozujeme sportovní centrum. Můžete si u nás zahrát Squash. Najdete zde brouzdaliště pro děti, venkovní i vnitřní bazén s celkovou délkou 17 metrů a hloubkou 145 cm, kompletní 18-ti jamkové hřiště na minigolf, hřiště na beach volejbal. Půjčujeme kola.
Restaurace Ráj Provozujeme restauraci s kapacitou 150 osob. Nabízíme denní menu i minutkovou kuchyni. Pořádáme rauty, oslavy, svatby i soukromé či firemní akce. Promítáme sportovní přenosy. Disponujeme bezbariérovým přístupem a možností WiFi připojením.
Romana Bednaříková Prodáváme zahradnické potřeby. Nabízíme sekačky, motorové pily, křovinořezy a náhradní díly. Kontakt: 571 442 517,  607 958 947
Sedlářství Jaroslav Galetka Specializuji se na výrobu kočárových postrojů. Dodávám s klasickým i bezpečnostním rychlospojkovým systémem zapínání. Provádím sedlářské práce.
Společnost diamantové cesty Nabízíme pravidelné veřejné meditace, literaturu o buddhismu a pořádání přednášek českých a zahraničních učitelů. Zaměřujeme se také na kurzy a výstavy umění tibetského buddhismu. Naším cílem je zprostředkování Buddhovo učení na úrovni Diamantové cesty. Vyučujeme metody práce s myslí a další.
TIPSPORT a.s. Provozujeme sázkovou kancelář. Umožňujeme sázet na číselné hry, události veřejného zájmu, míčové hry, lední hokej, motoristické sporty a jiné. Přijímáme sázky na domácí i mezinárodní utkání, anglické, německé, francouzské, italské a další světové ligy.
Tomáš Malčík Zabýváme se pilařskou výrobou a impregnací dřeva. Kontakt: 731 586 177
Tomáš Škarpa Zabývám se výrobou nábytku na míru i stavebně truhlářských výrobků. Realizuji kuchyňské linky, vestavěné skříně, bytový nábytek, dveře, schody a nábytek z masivu.
Vítězslav Škabraha Nabídka mezinárodní i vnitrostátní nákladní dopravy. Kontakt: 571 414 362

 

Informace, oznámení

Otevírací doba odpadového centra:
Pondělí: 8.30 17.00
Středa: 8.30 17.00
Sobota: 8.00 12.00
Facebook – Hošťálková
Facebook – Hošťálková žije
NEJBLIŽŠÍ AKCE
Rozvojová strategie obce
Kamenolom
Kontakty