INFO: 571 442 347 | obec@hostalkova.cz
Dnes je Středa 1. prosince 2021 a svátek má Iva 3°C | Zítra Blanka 4°C

ON-LINE KONCERT z kulturáku do obyváku, vystoupí K. POLONYOVÁ & D. JAKUBÍK

4. března 2021 | Hošťálková

Nadpis článku

Nechte se vytrhnout ze současného kulturního vzduchoprázdna. Ve čtvrtek 11. března se můžete těšit na další ze série živých přenosů z malého sálu Domu kultury Vsetín s názvem Z kulturáku do obýváku. Tentokrát vystoupí mladé umělecké duo Kamila Polonyová & Daniel Jakubík.

Mladá zpěvačka a hudebnice Kamila Polonyová, rodačka z nedaleké obce Hošťálková, finalistka pěvecké soutěže Czechtalent 2018 (2. místo), v loňském roce zazářila v sedmé řadě televizní soutěže Česko Slovenská SuperStar s autorskou písní Nad našú Hošťálkovú. Je studentkou Univerzity Palackého v Olomouci (obory Hudební výchova a Český jazyk a pedagogika pro II. stupeň a střední školy). 

Se svým kolegou houslistou Danielem Jakubíkem vystupují již třetím rokem jako duo na svatbách, oslavách a dalších společenských akcích v obsazení housle, klavír a Kamilin zpěv.

Během livestreamu se můžete těšit i na jejich novou tvorbu. Součástí streamu bude chat s umělci a také upozornění na vybranou dobročinnou sbírku.

Opět budete mít možnost přispět na konto sestřičce Martině ze Vsetínské nemocnice, která se po tragickém úmrtí manžela ocitla těsně před Vánocemi sama se čtyřmi malými dětmi.

Každý, kdo by chtěl Martině, Elišce, Vojtíškovi, Martince a Ondráškovi pomoci, tak může učinit zasláním libovolné částky na účet veřejné sbírky 1387907823/2700. Pro zahraniční platby: IBAN: CZ9627000000001387907823, SWIFT: BACXCZPP.

Sledujte Facebookovou stránku Domu kultury Vsetín, kde budou koncerty přenášeny zdarma. Pokud se rozhodnete benefičně podpořit sbírku, na kterou vás během streamu vždy upozorníme, budeme moc rádi! Děkujeme!

Sledujte nás i na sociálních sítích