INFO: 571 442 347 | obec@hostalkova.cz
Dnes je 18. července 2024 a svátek má Drahomíra 24°C | Zítra Čeněk 25°C

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PŘÍSTAVBY MATEŘSKÉ ŠKOLKY

Datum: 7. října 2022

Nadpis článku

V pátek 7. 10. 2022 proběhlo SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ přístavby mateřské školky.

Zahájení patřilo proslovům, kdy se úvodního slova ujal pan starosta Petr Laštovica, který všem přítomným sdělil, jak náročná realizace tohoto projektu byla. Poděkoval všem, kteří se na něm podíleli. Poděkování zaznělo i z úst paní ředitelky MŠ, Mgr. Jitky Sobotkové. Na závěr promluvila paní místostarostka Ing. Jana Plevová, která neopomněla dodat, že největší podíl zásluh má pan starosta, protože bez něho by k realizace projektu ani nedošlo. Firmu TM Stav, která stavbu realizovala, zastupoval majitel firmy pan Michal Mikeš a pan Jan Večeřa, který zajišťoval stavební dozor spolu s panem Josefem Galetkou. 

Samozřejmě nechybělo ani přestřižení pásky, kdy se poté široká veřejnost mohla projít nové moderní prostory, včetně veškerého zázemí. Pro všechny bylo připraveno výborné pohoštění z obecního hostince.

Paní ředitelce, učitelkám a celému personálu přejeme mnoho úspěchů v práci a všem dětem, aby si ve zdraví a v radosti užívaly své dětství v krásných nových prostorách MATEŘSKÉ ŠKOLY v Hošťálkové. 

Fotogalerie 57 fotek

+51

Sledujte nás i na sociálních sítích