INFO: 571 442 347 | obec@hostalkova.cz
Dnes je 14. června 2024 a svátek má Roland 8°C | Zítra Vít 22°C

KULTURNÍ AKCE V MĚSÍCI KVĚTNU 2024

6. června 2024 | Hošťálková

Nadpis článku

Měsíc KVĚTEN byl v naší obci ve znamení kultury. Začali jsme v neděli 12. května, kdy nedělní odpoledne patřilo všem MAMINKÁM a osobně jim přijel popřát ZDENĚK JUNÁK, který v obecním hostinci Na Dědině všechny pobavil svými vtipnými historkami a přidal i pár písniček. Všichni odcházeli s úsměvem na tváři a ženy ještě s malým dárkem v podobě kytičky.

FOTO

Dále jsme pokračovali ve čtvrtek 16. května, autobusem jsme se vydali společně do Slováckého divadla v Uherském Hradišti, kde má angažmá náš rodák DANIEL GAJDOŠ. Bláznivá komedie Zamilovaný velvyslanec pobavila nejen nás, ale i celé divadlo. DĚKUJEME DANE, SVĚLÝ VÝKON. 

FOTO

Poslední, ale ne méně očekávaná akce se uskutečnila 21. května, kdy v sokolovně vystoupila populární slovenská stand-up komička SIMONA SALÁTOVÁ. O její popularitě svědčí i to, že se představení vyprodalo během tří dnů. Komička vystoupila společně s manželem Teodorem Firstem, také stand-up komikem, který používá umělecké jméno JOE TRENDY, který představení vtipně uvedl. Poté nás víc jako hodinu skvěle bavila Simona, která je známá především z internetu a televize. Na živo byla však ještě lepší a určitě v sále neseděl nikdo, kdo by odcházel bez dobré nálady. 

foto

Další foto v GALERII 

 

 

Fotogalerie 22 fotek

+16

Sledujte nás i na sociálních sítích