Hasiči

Nadpis článku

První pohárová soutěž 28. června 2020 v Kunovicích

Drazí přátelé,
již jsme ani nedoufali v to, že se sezóna hry Plamen rozjede. Naše prosby však byly vyslyšeny a včera 28. června 2020 jsme se s našimi dětmi zúčastnili první pohárové soutěže v Kunovicích, kde své síly porovnaly s družstvy, které těch zkušeností a závodů mají za sebou nespočet.

Na startovní listině jsme se ocitli na prvním místě, což nás milé i nemile překvapilo. Mile, protože děti nepoběží po mokrém terénu, který tam po pár odběhnutých útocích bude. A nemile protože kdo by chtěl jít dobrovolně první? Nervozita panovala u každého člena našeho družstva a musím říct, že i u vedoucích. Po prvním pokusu však rychle zmizela. A děti si na požárním útoku zaběhli první pokus za necelých 28s. Čímž nás i sebe velmi mile překvapili. Tento čas se také počítal jako výsledný. A na požárním útoku se umístili na 8. místě. Druhý pokus se nám moc nepovedl, ale i tak jsme rádi, že jsme ho dokázali dokončit a nebyl počítán jako neplatný. Na štafetě dvojic, kterou děti běželi na závodech úplně poprvé, si vedli velmi dobře s časem necelých 94s se ve štafetě umístili na 9. místě.

Jsme na ty naše mláďata neskutečně pyšní. V pátek 3.7. jedeme s dětmi na soutěž pro jednotlivce, kterou je TFA. Pořádá ji SDH Velké Karlovice. A děti se moc těší. Držte našim mladým palce.

Při této příležitosti chceme poděkovat osobám a firmám, které finančně podporují naše mladé hasiče a umožňují nám nakupovat věci, které naše děti k vykonávání činnosti nezbytně potřebují: