INFO: 571 442 347 | obec@hostalkova.cz
Dnes je 21. června 2024 a svátek má Alois 24°C | Zítra Pavla 24°C

S VÍKENDEM SE VRÁTÍ DO NAŠÍ OBCE ŠACHOVÁ EXTRALIGA

Datum: 10. února 2024 - 11. února 2024

ŠACHY Hošťálková

Nadpis článku

O nadcházejícím víkendu se do místní Sokolovny vrátí nejprestižnější šachová soutěž v ČR - Extraliga. Domácí výběr v sobotu přivítá medailový Frýdek - Místek, v neděli poté výběr Ostravy. K vidění tedy budou šachové partie na nejvyšší úrovni. Sobotní extraligové klání doplní ještě dohrávka Regionální soutěže, kde naše éčko přivítá Bystřičku. V neděli bude sál místního kulturního střediska praskat ve švech, ve stejnou dobu se kromě extraligových bojů rozehrají zápasy 2. ligy, kde béčko přivítá Orlovou, céčko v Krajské soutěži vyzve Zubří a Regionální soutěž nabídne souboj éčka s Valašskou Bystřicí.

Nezapomeňte tedy dorazit v oba dny od 10:00 do cca 15:00 do Sokolovny. Šachový svátek je tady! Kdoví, bude ještě možné někdy naživo v naší vesnici sledovat Extraligu naživo? Tuto nejprestižnější a zároveň finančně nejnáročnější soutěž tuzemska. Nepromeškejte to!

Áčko se prozatím nachází na 10. místě v Extralize a drží tak ''zuby nehty'' příčku, která zajišťuje účast i v příštím roce. Více informací na webu www.sachyhostalkova.cz

Plakát S VÍKENDEM SE VRÁTÍ DO NAŠÍ OBCE ŠACHOVÁ EXTRALIGA

Sledujte nás i na sociálních sítích