INFO: 571 442 347 | obec@hostalkova.cz
Dnes je 1. září 2026 a svátek má Linda/Samuel 21°C | Zítra Adéla 22°C

Úřední deska

-

Informace pro občany

autor Obecní úřad / zveřejněno od 30. června 2026 do 16. července 2026

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA - OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA

autor Obecní úřad / zveřejněno od 13. května 2026 do 29. května 2026

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA - OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA

autor Obecní úřad / zveřejněno od 13. března 2026 do 31. března 2026

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA - OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY

VEŘEJNÁ VYLÁŠKA

autor Obecní úřad / zveřejněno od 20. února 2026 do 10. března 2026

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA - OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA

autor Obecní úřad / zveřejněno od 20. února 2026 do 10. března 2026

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA - OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA

autor Obecní úřad / zveřejněno od 12. února 2026 do 28. února 2026

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA - OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA

autor Obecní úřad / zveřejněno od 31. prosince 2025 do 28. února 2026

ROZPOČTOVÁ OPATŘENÍ č.10/2025

Rozpočtová opatření č. 10-2025

autor Obecní úřad / zveřejněno od 30. listopadu 2025 do 31. prosince 2025

ROZPOČTOVÁ OPATŘENÍ č.9/2025

Rozpočtová opatření č. 9 - 2025

autor Obecní úřad / zveřejněno od 31. října 2025 do 31. prosince 2025

ROZPOČTOVÁ OPATŘENÍ č.8/2025

Rozpočtová opatření č. 8- 2025

autor Obecní úřad / zveřejněno od 30. září 2025 do 31. prosince 2025

ROZPOČTOVÁ OPATŘENÍ č.7/2025

Rozpočtová opatření č. 7- 2025

autor Obecní úřad / zveřejněno od 5. září 2025 do 14. září 2025

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA - OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA

autor Obecní úřad / zveřejněno od 31. srpna 2025 do 31. prosince 2025

ROZPOČTOVÁ OPATŘENÍ č.6/2025

Rozpočtová opatření č. 6 - 2025

autor Obecní úřad / zveřejněno od 1. srpna 2025 do 15. září 2025

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA

autor Obecní úřad / zveřejněno od 30. června 2025 do 31. prosince 2025

ROZPOČTOVÁ OPATŘENÍ č.5/2025

Rozpočtová opatření č. 5- 2025

autor Obecní úřad / zveřejněno od 31. května 2025 do 31. prosince 2025

ROZPOČTOVÁ OPATŘENÍ č.4/2025

Rozpočtová opatření č. 4 - 2025

autor Obecní úřad / zveřejněno od 30. dubna 2025 do 31. prosince 2025

ROZPOČTOVÁ OPATŘENÍ č.3/2025

Rozpočtová opatření č. 3- 2025

Sledujte nás i na sociálních sítích